Kawa ziarnista

Sortuj produkty
sortuj wg :

Poznaj wyjątkowy smak prawdziwej kawy ziarnistej z Wietnamu

 

Zastanawiasz się gdzie kupić kawę ziarnistą z Wietnamu? Nie wiesz jak wybrać kawę ziarnistą? Kawa wietnamska ziarnista z naszego sklepu Smaczne Kawy pochodzi wprost z Wietnamskich plantacji kawy Robusty i Arabiki. Górzyste tereny wolne od zanieczyszczeń, to warunki idealne do wzrostu zdrowych roślin, z których pozyskuje się ziarna kawy najwyższej jakości. Kawa wietnamska importowana od producenta, to źródło niezapomnianego aromatu oraz cennych antyoksydantów.

 

Kawa ziarnista - którą wybrać? Różny stopień kwasowości, intensywności, aromatyczności oraz konsystencji daje możliwość znalezienia najlepszej kawy ziarnistej dla koneserów.

Odkryj tradycję, którą chce podzielić się z Tobą Wietnam i sprawdź jak smakuje kawa ziarnista polecana przez nas: Arabica, Robusta Medium Roast, Robusta Culi Medium Roast, Robusta Dark Roast oraz Kawa Moc 1, Kawa Moc 2 i kawa Moc 3, którą dostaniesz w wygodnych opakowaniach 500 g lub 1 kg.

-

Wietnam mieści się w światowej czołówce eksporterów kawy, którą pokochały miliony ludzi. Wybierz swój ulubiony smak kawy, który Cię zachwyci. Każda kawa ziarnista z naszego sklepu Smaczne Kawy to inne doznania smakowe.

 

Dowiedz się jak piją kawę Wietnamczycy i odkryj magię aromatu w każdej swojej filiżance. Kawa ziarnista Arabika i Robusta z Wietnamu będzie idealna do mielenia w młynkach ręcznych lub automatycznych. Możesz użyć także kawę ziarnistą do ekspresu w swoim domu i cieszyć się jakością wyselekcjonowanych ziaren. Niech zaskoczy Cię kawa!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl