Wietnamska kawa 3 w 1

28.09.22

Wiele osób nie lubi kawy w saszetkach, ale nie wszystko, co instant, musi być złe. Wystarczy znaleźć produkt najwyższej jakości, by zmienić kawę z torebki w pyszny napój. Zwłaszcza, jeśli nie przepada się za tradycyjną, mieloną kawą z ekspresu.

 

Trung Nguyen e-kawa

 

Trung Nguyen E-coffee to światowa sieć zajmująca się sprzedażą detalicznej kawy, która łączy w sobie kwintesencję 3 kawowych cywilizacji: Ottoman – Roman – Thien. Od chwili, kiedy sieć uruchomiono, od razu stała się silną marką franczyzową.

 

Na początek trochę historii

 

Kawa wietnamska w saszetkach to pomysł z roku 1996. Wówczas, 16 czerwca Dang Le Nguyen Vu stworzył w mieście Buon Ma Thuot firmę Trung Nguyen. Wydaje się, że nie ma lepszego miejsca do uruchomienia firmy specjalizującej się w kawie, niż kawowa stolica Wietnamu. Początkowo na całą firmę składał się rower i mocno zmotywowany właściciel, który chciał zbudować silną, wietnamską markę we wszystkich krańcach świata. Pierwszą kawiarnię otworzono już dwa lata później, w Ho Chi Minh City. To ona stała się zalążkiem do stworzenia sieci kawiarni pod szyldem Trung Nguyen. W ciągu kolejnych trzech lat, firma weszła na rynek Japoński i Singapurski. Dzięki temu zyskała sobie sympatię kolejnych klientów. Docenili oni wyjątkowość kawy, która została wyekstrahowana z najlepszej jakości ziaren przy użyciu bardziej zaawansowanej technologii oraz niepowtarzalnych, orientalnych formuł. Kolejny sukces odnotowano 23 listopada 2003. roku, kiedy to kawę G7 zaprezentowano na G7 Instant Coffee Festival w Pałacu Niepodległości. W czasie tego wydarzenia uczestnicy mieli wybrać podczas tzw. ślepego testu najlepszą kawę rozpuszczalną. G7, zdaniem 87% głosujących zyskało miano najlepszej na świecie marki kawy rozpuszczalnej. W kolejnych latach marka G7 otrzymała kolejne wyróżnienia w konkursach „Podróż wielkiego nastawienia”, „Pomysł na tworzenie przyszłości” oraz „II festiwal kreatywności na rzecz wietnamskich aspiracji”, który przyciąga 100 tys. uczestników. Dzięki temu kawa wzmacnia swoją markę wśród klientów. Rozgłos i nieskazitelne opinie sprawiły, że w 2010. roku pochodzące z Wietnamu produkty kawowe marki Trung Nguyen eksportowano do przeszło 60 krajów na całym świecie, w tym również do USA, Kanady, Rosji, Anglii, Niemiec, Japonii i Chin.

 

Moc zamknięta w saszetkach

 

Kawa w saszetkach 3 w 1 to kwintesencja wietnamskiej kawy. Czerpie swoją moc nie tylko z najlepszych ziaren kawy Robusta na świecie, ale również z setek lat kultury kawy. Firma Trung Nguyen Legend Group od lat poświęca swój czas i wkłada ogromny entuzjazm w prowadzenie badań integracji historii, kultury i sztuki kawy ze wszystkimi dziedzinami życia, tak by stała się „kawą filozoficzną”. Przejawia się to w połączeniu kultur obecnych w różnych regionach świata jednocześnie, nie tylko w samym Wietnamie. Wykorzystuje się też tradycję regionów kawowych, takich jak: Etiopia, Jamajka, Brazylia i Kolumbia. To sprawia, że kawa 3 w 1 to skondensowana moc najlepszych ziaren kawy, ze szczególnym uwzględnieniem wietnamskich tradycji.

W czasie tworzenia oraz rozwoju Trung Nguyen Legend koncentrowano się na tym, by budować wizerunek dla wietnamskiego przemysłu kawowego na świecie. Dzięki współpracy z krajowymi decydentami strategicznymi firma dąży do tego, by Wietnam stał się miejscem ważnym na światowej mapie.

 

Dla każdego coś dobrego

 

Poza tradycyjną kawą rozpuszczalną marka G7 oferuje także alternatywne możliwości. Do wyboru jest G7 Passiona. Jest to rozpuszczalna kawa bezcukrowa, która zawiera w sobie kolagen. Dla osób ceniących sobie delikatny smak przygotowano saszetki rozpuszczalnej kawy cappuccino G7. Jeśli potrzebna jest mocniejsza dawka energii, idealnie sprawdza się saszetka G7 mocne x 2. Jest to kawa rozpuszczalna o podwójnej mocy. Ta dawka pobudzi na cały dzień. Kolejna propozycja to kawa G7 Pure Black, Hazelnut G7, czarna kawa rozpuszczalna G7 espresso oraz pozostałe odmiany dopasowane do zróżnicowanych kubków smakowych. Kawy smakowe w saszetkach to opcja dla tych, którzy wolą nie tylko czuć samą kawę, ale i bardziej intensywne, aromatyczne nutki przełamujące nudę.

 

Wybierając kawę G7 marki Trung Nguyen Coffee otrzymuje się przepyszną, intensywną w smaku kawę rozpuszczalną. Zamiast konwencjonalnych, liofilizowanych kryształów kawy, jest ekstrahowana bezpośrednio z ziaren. W połączeniu z idealną, ale bezmleczną śmietanką i cukrem stanowi świetne rozpoczęcie każdego, nawet najbardziej intensywnego i wymagającego dnia. Kawa wietnamska w saszetkach zrywa z mitem o niskiej jakości kawy rozpuszczalnej 3 w 1.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl